Akce

1. V úterý 9.4. Vás zveme na Křížovou cestu lesem. V 17.00 se sejdeme mezi rybníky V obůrkách. Děti potřebují s sebou: 1 batůžek, 1 svíčku, 1 zabalený dáreček s překvapením, 2 klacíky, 10 kamínků. Na velikonoční svátky se připravujeme nejen tím, že si něco odřekneme, ale také tím, že si vzájemně pomáháme, umíme se obdarovat, naslouchat si, být si blízko bez ohledu na věk, povahu, zájmy.
  2. V úterý 16.4. bude pro všechny děti místo náboženství Kající bohoslužba – postní, v kostele. Začátek v 16.30 do kostela. Zpovídat bude p. Gora, p. Slavíček, p. Kratochvíl. Možnost sv. smíření mohou využít také rodiče.
  3. První svátost smíření a první svaté přijímání:
    První sv. smíření 2.6. 17.00.
    Schůzka rodičů: 28.5. 19.00 kostel
    První sv. přijímání: 9.6. v 10.30, poté agape pod pergolou.
  4. Na již tradiční Dětský den Vás zveme 2.6. od 15.00 na farní zahradě. Děti čeká mnoho překvapení, úkolů, her, skákací hrad, lanová dráha a nakonec i odměna za vytrvalost, šikovnost, talent, který děti z Vinoře bezpochyby mají. Na všechny se těší za organizátory rodiny Focolare, farnost Vinoř, komise kultury Městské části Praha Vinoř a Sokol. Zapojit do realizace se můžete i vy, přihlaste se manželům Badaničovým nebo katechetce Marii Novákové.
  5. Blešák s táborákem na závěr školního roku nás čeká 11. 6. 17.00. Tým tvoří děti a dospělí z řad rodičů farnosti nebo obce Vinoře a okolí. Zapojit se můžete všichni, součástí bývala i ochutnávka zdravých výrobků (napekly mladé maminky z Vinoře), burza dětského oblečení pro miminka, nebo bleší Saloon, který nám připravili dospívající. Fantazii se meze nekladou. Přihlásit ke spolupráci se můžete katechetce Marii Novákové.

Kontaktní mail: novakpm@volny.cz