Farní ohlášky 16. září 2018 – 24. neděle v mezidobí

 • V následujícím týdnu budou bohoslužby dle pravidelného pořádku- út-pá v 18:00 hod. Mši sv. bude ve vinořském kostele celebrovat František Slavíček nebo Jiří Kratochvíl, v pátek P. Stanislaw Góra. Slavnostní nedělní mši sv. v 9:00 bude celebrovat P. Stanislaw Góra .V Satalicích bude ve středu mši sv. celebrovat P. Stanislaw Góra
 • POZOR ZMĚNAod září, tedy již tento týden nebude v Satalicích mše sv. v neděli. Mše sv. bude pravidelně v sobotu v 19:00 hod. s nedělní platností.
 • Všechny pravidelné a pastorační aktivity naší farnosti najdete na nástěnce a webových stránkách naší farnosti
 • Výuka náboženství začne v naší farnosti stejně jako v minulých letech od začátku října. Informace ohledně výuky naleznete na nástěnce nebo se můžete informovat přímo u paní katechetky Marie Novákové
 • Farní kancelář je otevřena každý čtvrtek od 10:30 do 12:00 hodin
 • Prosíme mládež ve věku 12– 25 let, která by měla zájem o pravidelné setkávání, ať se přihlásí u otce Stanislawa. Mládež zveme na první setkání, které se bude konat 2. 10. od 19:00 na faře v Čakovicích. Toto setkání bude společné pro mládež z obou farností, místo se dohodne na tomto prvním setkání. Přihlášení i nepřihlášení zájemci jsou zváni, aby počkali v 18:45 před farou ve Vinoři. Pravidelně každý pátek od 17:00 hod. probíhá v kostele příležitost k adoraci Nejsvětější svátosti, s možností přijetí svátosti smíření
 • Dne 19.09.2018 od 19:00 hod zveme do Centra Mariapoli na přednášku Marka Orko Váchy na téma: Chuť žít. Vstupné je dobrovolné. Bližší informace najdete na nástěnkách.
 • Od 4.10.2018 každý čtvrtek od 19:00 hodin se bude konat příprava dospělých na svátost křtu a dalších iniciačních svátostí. Prosíme zájemce, aby kontaktovali P. Stanislawa po mši sv., případně na tel. čísle 737 280 624, 731 626 033 nebo na e-mail : gora@knez.cz
 • Připomínáme, že v naší farnosti je možnost odebírat katolický týdeník.
 • Všem, kteří se podíleli na oslavách 930 let naší obce svým přímým nasazením, přípravou pohoštění a zpřístupnění kostela pro veřejnost ze srdce děkujeme.

     Svátky v týdnu:

 • Čtvrtek 20.9. – Sv. Ondřeje a jeho druhů
 • Pátek 21.9. – Sv. Matouše
 • Neděle 25. neděle v mezidobí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

MENU