Farní ohlášky 17.11. 2019 – 33. neděle v mezidobí

  • Dnešní sbírka je určena na rekonstrukci varhan, zároveň je dnes Českou biskupskou konferencí vyhlášen Den Bible, kdo by chtěl finančně přispět na tento projekt, na bočním oltáři je připravena kasička
  • Zveme vás na bohoslužby v tomto týdnu na faře, v úterý od 18:10 , středa – pátek 18:00
  • V pátek 22.11. od 17:15 příležitost ke svátosti smíření ve farní kanceláři, možnost adorace Nejsvětější svátosti oltářní
  • V neděli 8.12. se od 15:00 ve vinořském Betlémě uskuteční Adventní duchovní obnova na téma ,,Kdo žízní, ať přijde…“ ZJ 22,17, duchovní obnovu povede Mons. Michael Slavík, Th.D., biskupský vikář pro pastoraci

Přejeme požehnaný týden

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

MENU