Farní ohlášky 2. června 2019 – 7. neděle velikonoční

  • Srdečně zveme na dnešní odpolední Dětský den od 15:00 na farní zahradu
  • Dnes navečer od 17:00 zveme do kostela ke svátosti smíření děti, které půjdou k Prvnímu svatému přijímání. Toto pozvání je i pro rodiče dětí a jejich blízké. Zpovídat bude P. Stanislaw, P. Jiří, P. František
  • Mládež naší farnosti zveme na poslední předprázdninové setkání 4.6. na faru do Čakovic, P. Stanislaw nabízí možnost odvozu v 18:45 od vinořské fary. Po setkání každého z účastníků odveze domů. Pozor důležitá zpráva – bude pizza
  • Sbírka na varhany z  minulé neděle činí 14 044,- Kč. Velký dík. Je možno adoptovat píšťaly-info na kartičkách postranního oltáře
  • Příští neděli je Slavnost Seslání Ducha svatého. Děti z naší farnosti přistoupí k Prvnímu sv. přijímání
  • Přejeme požehnaný poslední velikonoční týden

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA načítání...

MENU