Pravidelné aktivity – prázdninový program

Pravidelné pastorační aktivity

Středa 16:30-17:30 – příprava na křest dítěte probíhá ve Vinoři nebo v Čakovicích. Začátek přípravy, která trvá 3 středy po sobě, dohodněte s P. Stanislawem. První setkání po prázdninách začne 4.9.2019

Čtvrtek 10:30-12:00 – především v tento čas vás P. Stanislaw očekává ve farní kanceláři, jinak po telefonické domluvě.

V období prázdnin nebudou čtvrteční úřední hodiny v kanceláři farnosti.

Čtvrtek 19:00 – příprava na křest dospělých, koná se v Čakovicích (informace P. Stanislaw). První setkání po prázdninách začne 12.9.2019

Pátek 17:00-17:50 – adorace Nejsv. Svátosti, v průběhu možnost přijetí svátosti smíření.

Příprava na svátost manželství se koná individuálně. Prosíme o kontaktování minimálně 3 měsíce před požadovaným termínem sňatku. Bližší informace u P. Stanislawa.

V případě touhy přijmout svátost nemocných kontaktujte P. Stanislawa.

Křesťanský pohřeb, rozloučení se zesnulým, konzultujte prosím s otcem Stanislawem, a to ještě před jednáním s pohřební službou.

Otec Stanislaw slouží i jako farář v sousedních Čakovicích. Pravidelné aktivity čakovické farnosti najdete na www.farnost cakovice.cz.

Bližší informace o vinořské farnosti najdete na farnost-vinor.org.

Pravidelné farní aktivity

Setkávání seniorů
vždy druhou středu v měsíci od 9:00 do 10:30 hod na faře.
Bližší informace Petr a Stáňa Ettlerovi

Setkávání maminek
Společenství maminek se schází každou středu dopoledne.
Bližší informace: Zdenka Vitamvásová, tel. 775 188 995.